Про нас

Стіни Chevalier Panorama адаптуються під будь-які вимоги!
Комплекс ідеально підходить для розміщення груп і проведення навчально-тренувальних зборів, спортивних змагань, таборів, корпоративних подій, конференцій, вечірок, нарад, навчальних та розважальних івентів.

Створюйте еталонні заходи разом з Chevalier Panorama

Проводьте спортивні заходи та тренування з чудовим видом на найвищу точку України – Говерлу та вершини Чорногірського хребта. Наша локація ідеальна завдяки цілодобовій насолоді від чистого гірського повітря та неймовірних Карпатських пейзажів. Chevalier Panorama – місце, де ви покращуєте свої спортивні показники, адже тренування на висоті 1000 м проходять важче, аніж за звичайних умов, завдяки чому спортсмени б’ють персональні рекорди. Готель знаходиться за 7 км від гірськолижного курорту “Буковель”.

У нашому комплексі Ви маєте змогу:

  • впровадити табір будь-якої вікової категорії чи тематики;
  • організувати серію майстер-класів, воркшопів, лекцій чи семінарів;
  • влаштувати конкурси та спортивні змагання різного формату;
  • провести тренінг чи презентацію.

Поєднуйте ефективні тренування з першокласним відпочинком

Родзинкою готелю є критий олімпійський басейн, що побудований чітко за стандартами FINA (Міжнародної Федерації Плавання). Ширина басейну становить 12 метрів, довжина – 25 метрів, глибина – 3 метри. Його параметри дають змогу проводити змагання з плавання міжнародного зразка і забезпечують гідну підготовку професійним спортсменам.

Окрім цього, на території розташовані адаптивні зали різних розмірів, боксерська зала, зала бойових мистецтв, лазня, лаунж-зона та комфортна тераса.

Chevalier Panorama – твій незабутній відпочинок поєднаний з ефективними навантаженнями в самому серці Карпат. Будь на вершині своєї підготовки разом із нами!

 

 

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ «CHEVALIER PANORAMA»

⦁ Оформлення поселення здійснюється після пред’явлення Гостем документ який засвідчує особу (паспорт, закордонний паспорт, водійські права) та внесення 100% оплати за весь період перебування в спортивному готелі «Chevalier Panorama».

⦁ Час реєстрації та заселення в готель починається після 15:00 поточного дня за місцевим часом.

⦁ Час виїзду гостей і розрахунковий час за додаткові послуги не включені попередньо в рахунок – 11:00 поточного дня за місцевим часом.

⦁ Заселення до 15:00 є додатковою платною послугою і надається за наявності вільного номерного фонду.

⦁ За ранній заїзд з 06:00 до 15:00 оплата проводиться в розмірі 50% від вартості номера за одну розрахункову добу, при наявності вільних номерів в день заїзду.

⦁ За проживання в готелі менше доби, оплата проводиться за повну розрахункову добу.

⦁ Рушників в номерах категорії 4,6,8 місний з загальним санвузлом – немає.

⦁ Виїзд після 11:00 є додатковою послугою, що надається при наявності вільних номерів і оплачується в розмірі 50% вартості доби проживання (наданих послуг) тільки до 20:00, виїзд після 20:00 оплачується як за одну розрахункову добу.

При здійсненні передоплати, внесеною гостем, кошти поверненню не підлягають!

⦁ При заїзді не забутьте перевірити номер, у разі виявлення поломки або пошкодженого майна – зверніться на рецепцію. Інакше, при виїзді, сума пошкодженого майна буде відшкодована з боку споживача, тобто гостя.

⦁ Оплачені кошти за проживання та харчування поверненню не підлягають!

⦁ Для підтримання гігієни і чистоти в номері наполегливо просимо Вас не приносити їжу з їдальні.

⦁ Гостям готелю забороняється тримати в номері тварин і птахів.

⦁ Адміністрація готелю дотримується політики конфіденційності своїх гостей і не надає інформацію про проживаючих. Уразі приходу Ваших гостей в готель – прохання дати інформацію на reception про відвідувача, ПІБ і час. В іншому випадку – адміністрація не може проінформувати Вас про прихід відвідувача.

⦁ В інтересах власної безпеки рекомендуємо не запрошувати в свій номер малознайомих людей. Ваші гості, які не проживають в готелі, після 20:00 зобов’язані зареєструватись і оплатити своє перебування або покинути територію спортивного готелю «Chevalier Panorama».

⦁ Адміністрація готелю не несе відповідальності за цінні речі гостей, залишені в автомобілі.

⦁ Прохання дбайливо ставитися до майна готелю. У разі навмисного/ненавмисного псування/втрати майна готелю, буде оплачуватися сумма згідно виставленого рахунку.

⦁ Будь ласка, повертайте ключ-картки від номера на reception при виїзді з готелю.

⦁ Відповідно до Закону України «Про обмеження місць паління тютюнових виробів» від 24.05.2012 №4844-VI, забороняється паління тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів у приміщеннях готелів та у закладах ресторанного господарства(номерах, коридорах, фойє, ресторані). За порушення стягується штраф у розмірі 1000 гривень! У разі виявлення факту порушення адміністрація має право виселити гостя без повернення сплачених коштів. Паління дозволяється в спеціально відведеному місці. Місце для паління на терасі, які знаходяться на кожному поверсі.

⦁ Гості, які проживають в готелі, зобов’язані дотримуватися цих Правил, правил пожежної безпеки, а також інших нормативних документів та законодавства України.

 

ПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ

Розрахунки в готелі проводяться виключно в національній валюті за курсом Національного банку України, щодо іноземних валют на день оплати.
Номери готелю одного типу можуть дещо відрізнятися за площею.

Вартість номеру включає:

⦁ щоденне прибирання, заміна білизни
⦁ користування терасами
⦁ паркінг під охороною
⦁ зберігання лижного спорядження у лижній кімнаті
⦁ високошвидкісний Інтернет в номерах та на всій території готелю

Послуги за додаткову оплату:

⦁ послуги пральні
⦁ масаж
⦁ оренда залів
⦁ басейн
⦁ велика/мала баня
⦁ тренажерний зал
⦁ ігрова кімната
⦁ кальян

ПРО ТУРИСТИЧНИЙ ЗБІР

Статтею 10. Податкового кодексу України визначено, що до місцевих податків і зборів належить, зокрема, туристичний збір.
Туристичний збір оплачується в розмірі 12 грн за добу, для осіб від 18 років.