Про нас

Стіни Chevalier Panorama адаптуються під будь-які вимоги!
Комплекс ідеально підходить для розміщення груп і проведення навчально-тренувальних зборів, спортивних змагань, таборів, корпоративних подій, конференцій, вечірок, нарад, навчальних та розважальних івентів.

Створюйте еталонні заходи разом з Chevalier Panorama

Проводьте спортивні заходи та тренування з чудовим видом на найвищу точку України – Говерлу та вершини Чорногірського хребта. Наша локація ідеальна завдяки цілодобовій насолоді від чистого гірського повітря та неймовірних Карпатських пейзажів. Chevalier Panorama – місце, де ви покращуєте свої спортивні показники, адже тренування на висоті 1000 м проходять важче, аніж за звичайних умов, завдяки чому спортсмени б’ють персональні рекорди. Готель знаходиться за 7 км від гірськолижного курорту “Буковель”.

У нашому комплексі Ви маєте змогу:

  • впровадити табір будь-якої вікової категорії чи тематики;
  • організувати серію майстер-класів, воркшопів, лекцій чи семінарів;
  • влаштувати конкурси та спортивні змагання різного формату;
  • провести тренінг чи презентацію.

Поєднуйте ефективні тренування з першокласним відпочинком

Родзинкою готелю є критий олімпійський басейн, що побудований чітко за стандартами FINA (Міжнародної Федерації Плавання). Ширина басейну становить 12 метрів, довжина – 25 метрів, глибина – 3 метри. Його параметри дають змогу проводити змагання з плавання міжнародного зразка і забезпечують гідну підготовку професійним спортсменам.

Окрім цього, на території розташовані адаптивні зали різних розмірів, боксерська зала, зала бойових мистецтв, лазня, лаунж-зона та комфортна тераса.

Chevalier Panorama – твій незабутній відпочинок поєднаний з ефективними навантаженнями в самому серці Карпат. Будь на вершині своєї підготовки разом із нами!