Айкідо

Айкідо

Засновником айкідо вважається Моріхей Уесіба, а рік заснування – 1925

Зайнятися вивченням практики чоловіка спонукали його хворобливість і кволість. За роки освоєння стародавніх єдиноборств Уесіба із слабкої та вразливої дитини перетворився на міцного, витривалого і м’язистого чоловіка.

Філософія айкідо полягає в гармонії тіла і духу, дихання і руху, в повній відмові від власних амбіцій. Це не просто бойове мистецтво. Це рухи, спрямовані на захист, а не на атаку.

Тут наголос робиться на силу розуму, а не на фізичну силу.
Безперервні спокійні рухи і розслабленість. Впевненість в собі. Постійний контроль за м’язами. Концентрація волі. Уміння захистити себе. Тренування в хорошому настрої.

Під час боротьби тіло повинно бути розслаблено, а розум напруженим. Мета айкідо – не перемога. Мета айкідо – спонукати противника про ненапад і перенаправити його агресію в мирне русло. Мета айкідо – використовувати агресію опонента проти нього ж самого, а самому залишитися в духовній безтурботності. Філософія айкідо – рівняння на природу, де панує гармонія і немає конфліктів.

Морихей вірив, що його вчення змінить людство на краще і ми запрошуємо його послідовників до нашої професійної зали, що створена для ідеальний поєдинків.