Готельний комплекс в серці Карпат - Chevalier Panorama
Chevalier Panorama

Chevalier Panorama

Розташований в селі Яблуниця, на висоті близько 1000 м над рівнем моря. Завдяки цьому з вікон нашого готелю Ви можете спостерігати за найвищими точками України – Говерлою та вершинами Чорногірського хребта.
Ми відкриті для спортивних змагань та турнірів, навчально-тренувальних зборів і таборів, масштабних семінарів, івентів та конференцій, занять безліччю видів спорту, зборів релігійних спільнот, дитячих таборів, групових ретритів.

Будьте на висоті разом з Chevalier Panorama!

Chevalier Panorama

Апартаменти

Одночасно у нас може проживати
600 спортсменів!

Chevalier Panorama — унікальний проект, який пропонує новий формат комфортного проживання для професійних атлетів та спортивних ентузіастів з усього світу.

Харчування

Комплексний сніданок, обід та вечеря у форматі
лінії роздачі — швидко, зручно, поживно

На 1 поверсі поряд з рецепцією Chevalier Panorama розташована простора їдальня на 135 осіб. Графік харчування складається згідно ваших побажань та вивішується одразу перед входом до їдальні для кращої орієнтації груп і таборів.

Події

Chevalier Panorama — оазис для поточних й потенційних чемпіонів

Під одним дахом тут проходять різноманітні змагання, турніри і спортивні збори будь-якого масштабу. Достатньо простору для церемоній нагородження, кава-брейків і святкових фуршетів.

Обирай лише здоровий відпочинок!

Chevalier Panorama забезпечує всі належні умови для того, щоб твоє перебування було максимально безпечним!

Ми дотримуємось всіх санітарно-епідеміологічних норм і гарантуємо необхідні умови для надання невідкладної допомоги на території готелю👍🏻

Весь персонал комплексу вакцинований, тому ти можеш не перейматись за можливість розповсюдження хвороби.