Водне поло

Водне поло

Водне поло – твій шлях до вдосконалення!

Якщо ви не любите зупинятися на досягнутому, освоївши стилі плавання,- відкрийте для себе водне поло! Водне поло – одна з небагатьох командних ігор, де перемога забезпечується не тільки технічними прийомами, відмінно відпрацьованими ватерполістами, а й узгодженістю їх дій.
Історично при грі в водне поло бійки між гравцями були звичною справою, якщо не сказати нормою. У 1897 році Гарольд Рідер з Нью-Йорка сформулював перші правила, щоб зробити гру більш цивілізованою. Однак і сьогодні напружена контактна боротьба продовжує відігравати важливу роль в цій дисципліні. У Європі та США водне поло розвивалося паралельно і йшло своїми шляхами. Швидший і безпечніший варіант з Європи швидко здобув популярність. Саме в європейську версію ватерполо зараз грають по всьому світу. Дві команди по сім осіб проводять чотири періоди по вісім хвилин чистого часу. 25-метровий професійний басейн Chevalier Panorama чудово підходить для підготовки ватерполістів до змагань та олімпіади.

Водне поло – одна з небагатьох командних ігор, де перемога забезпечується не тільки технічними прийомами, відмінно відпрацьованими ватерполістами, а й узгодженістю їх дій.

Історично при грі в водне поло бійки між гравцями були звичною справою, якщо не сказати нормою. У 1897 році Гарольд Рідер з Нью-Йорка сформулював перші правила, щоб зробити гру більш цивілізованою. Однак і сьогодні напружена контактна боротьба продовжує відігравати важливу роль в цій дисципліні.

У Європі та США водне поло розвивалося паралельно і йшло своїми шляхами.

Швидший і безпечніший варіант з Європи швидко здобув популярність. Саме в європейську версію ватерполо зараз грають по всьому світу. Дві команди по сім осіб проводять чотири періоди по вісім хвилин чистого часу.

25-метровий професійний басейн Chevalier Panorama чудово підходить для підготовки ватерполістів до змагань та олімпіади.