Івенти - Chevalier Panorama
Змагання по тхеквондо  2-3 жовтня
Змагання по тхеквондо 2-3 жовтня

Змагання 2-3 жовтня у стінах Chevalier Panоrama відбувся Перший Всеукраїнський турнір » BATTLE IN THE KARPATY » з тхевондо ГТФ! Учасники протягом 2-ох днів показували свою майстерність, витримку, силу волі. У Chevalier Panorama ти можеш тренуватись на рівні з чемпіонами і ставати кращим у своїй дисципліні.

Дитячий турнір з плавання у Chevalier Panorama
Дитячий турнір з плавання у Chevalier Panorama

Chevalier Panorama запрошує поборотись за Кубок Олімпійських Чемпіонів з плавання 2021! Учасники представляють вікові категорії від 2005 до 2012 року народження. Змагання судитимуть Олімпійські Чемпіони: Сергій Фесенко та Олександр Сидоренко. Ви не можете це пропустити!

Summer Dance Way Camp в Chevalier Panorama
Summer Dance Way Camp в Chevalier Panorama

Паркет горів, серця палали! Бо в Chevalier Panorama вдруге відбувся Dance Way Camp. Дякуємо організаторам, що уже вдруге обирають саме нас, а учасникам – за красу та драйв, що невпинно дарували нам усі 9 днів!

Змагання по кросфіту
Змагання по кросфіту

Змагання з кросфіту приїхали оцінити сотні глядачів. Під покровом українських Карпат цей турнір зібрав найтоповіших атлетів країни. Атлети показали себе на всі 100% й отримали заслужені нагороди! Вітаємо переможців і дякуємо організаторам за довіру! Усім учасникам і тренерам бажаємо подальших успіхів і чекаємо нових зустрічей у наших стінах!

Офіційне відкриття Chevalier Panorama
Офіційне відкриття Chevalier Panorama

Вперше на офіційному відкритті готель спортивного напрямку представили в олімпійській тематиці, — з кубками, медалями та змаганнями. Ми використали весь масштаб локацій, щоб зробити цей івент — незабутнім! Запросили зіркового гостя — Влада Яму, який провів в стінах нашого готелю свій власний майстер клас. Ми змогли показати наскільки комфортно в таких умовах розвивати спорт в […]

Dance Way Camp 16-18 квітня
Dance Way Camp 16-18 квітня

16-18 квітня Chevalier Panorama запросив танцюристів зі всієї України взяти участь у спортивно-тренувальних зборах «Dance Way Camp». Лекції та уроки проводились WDSF World Amateur Latin Champion, Amateur Latin Blackpool Champion, Amateur Latin UK Open Champion ZORAN PLOHL, а також українськими топ спеціалістами з латиноамериканської та європейської програм.